Genoray...Dental alanda bir dünya markası

Yolculuğumuzun 13 yılı boyunca, Genoray cerrahi C – Kollu cihazı ile başlayan yolculuğuna yenilikçi, teknolojik ve innovative cihazlar ekleyerek dünyadaki pazar payını her yıl arttırarak ve geliştirerek yayıldı.

Dental alanda da geliştirdiği ve ürettiği yeni teknolojilerle adından söz ettiren Genoray bir dünya markası olma yolunda kararlılıkla ve hızla ilerlemektedir. Dental alanda geliştirdiği Taşınabilir X-ray cihaz modelleri, panoramik röntgen cihazları, 3 Boyutlu CBCT modelleri ile dünyada hızla tanınan ve Kore merkezli olan bu firma ayrıca Amerikada, Japonyada ve Avrupada açmış olduğu kendi ofisleri ile dünyada hızla yayılmaktadır. Genoray Türkiyede de Dental sektördeki iş ortağı EDRA İth&Tic.Ltd.Şti. İle çalışmakta ve bir distribütörden daha çok kendi Türkiye ofisi olarak değerlendirmektedir.

Tanı için iyi ürünler ve teknolojiler sağlanması ' misyonu ile ; Genoray ürününü geliştirmek ve sektör lideri olmak için sürekli çalışımaktadır. 2001 yılında dünyanın en iyi ürünlerini en uygun fiyatlara üretmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için teknik uzmanların iradesi ile işe başlayalı 13 yıl oldu . Şimdi , evimiz olan Güney Korede ve yurtdışında çok sayıda müşteriye sahip kendini ve teknolojilerini sürekli yenileyen, daha çok yatırım yapan bir firmayız.

Biz deneyimlerimizden aldığımız tecrübe ile ve dünyadaki milyonlarca kullanıcımızdan aldığımız tavsiyeler neticesinde cihazlarımızı, yazılımlarımızı ve teknolojilerimizi her yıl daha ileriye taşıyoruz. Bu konuda bize destek veren ve bize güvenen milyonlarca kullanıcımıza ve bölgede bizi temsil eden ortaklarımıza çok teşekkür ederiz.

Herzaman daha ileriye..

Teşekkür ederim.

CEO Park Byung Uk . Ltd Genoray Co ,